Lithuanian
English
Pусский
Tekstilės ir odos išdirbimo pramonė
Tekstilės - Brenntag Lietuva

Tekstilės ir odos išdirbimo

UAB „Brenntag Lietuva“ bendradarbiauja su daugeliu tekstilės ir odos išdirbimo pramonės įmonių ir turi ilgametę patirtį šiose srityse, kuri užtikrina profesionalų klientų aptarnavimą.

Tekstilės pramonei siūlome platų standartinių cheminių medžiagų asortimentą visų rūšių pluoštams.

Taip pat galime pasiūltyti platų chemikalų, skirtų odos išdirbimo pramonei, pasirinkimą.

Odos išdirbimo pramonei siūlome chemikalus kiekvienam odos padirbimo etapui: mirkymui, skalbimui, kalkinimui, rauginimui, tepimui, taip pat odos ir kailio atskyrimui. Tai specializuoti produktai bei standartinės cheminės medžiagos, taikomos odos ir kailio išdirbimui, iš kurių vėliau gaminami patys įvairiausi gaminiai: drabužiai, avalynė, baldai, galanterija. Taip pat galime pasiūlyti chemines medžiagas, skirtas retų kailių ir odų išdirbimui, pavyzdžiui, lapės, nutrijų, audinų ar avių.

 

Tekstilės pramonei

Odos išdirbimo pramonei

pemzaacto rūgštis natrio hidroksidas (kaustinė soda
ir jo vandeninis tirpalas)
vandenilio peroksidas natrio acetatas natrio sulfatas (bevandenis pramoniniam
naudojimui)
natrio karbonatas (lengvas)natrio hiposulfitasKDK rūgštis vandenilio chlorido rūgštis sieros rūgštis skruzdžių rūgštis oksalo rūgštis natrio hidrosulfitas 38-40% natrio metabisulfitas natrio persulfatas kalio permanganatas druskos tabletėmis ir birios druskosir daug kitų

natrio sulfidasnatrio hidrosulfidas natrio formiatas skruzdžių rūgštis chromo sulfatas pieno rūgštis oksalo rūgštis amonio formiatas amonio bikarbonatas natrio pirosulfatas natrio bikarbonatas acetonas etilenglikolisizopropanolis amoniako vanduo Mimoza Weibull Quebracho TAM


Visi mūsų produktai pristatomi mūsų klientams Lietuvoje, Baltarusijoje, Kaliningrade. Be to, mūsų komanda visuomet yra pasirengusi pasidalinti patirtimi ir specializuotomis žiniomis su jumis.

Plačiau:

Kontaktai

Gitana Stančikienė
Produkto vadybininkė

Tel. +370 37 306 142
GSM: 8-612 46 629
e-mai: gitana.stancikiene(at)brenntag.lt

Nuorodos
REACH Mes siekiame įgyvendinti REACH reikalavimus Plačiau