Lithuanian
English
Pусский
Standartinės cheminės medžiagos

Standartiniai chemikalai

Partnerystė su laiko patikrinta rinkos lydere – tai vienas geriausių sprendimų, kokį tik gali priimti bendrovė, sėkmingai veikianti pramoninių produktų ir paslaugų pasaulinėje rinkoje. Kompanijos Brenntag pramoninių pardavimų ir paslaugų komanda gali didžiuotis iškilia reputacija, kurią pelnė dėl savo profesionalumo ir požiūrio į aptarnavimą bei standartinių cheminių žaliavų pardavimą. Mūsų pardavėjų komandos yra atsidavusios pačių įvairiausių Jūsų poreikių tenkinimui standartinių cheminių žaliavų ir pramoninių paslaugų srityse, pradedant nuo pakavimo ir gabenimo, ir baigiant maišymu bei mišinių formulavimu, o taip pat bendradarbiavimu su  plačiu tiekėjų tinklu, galinčiu pasiūlyti plačiausią įmanomų įsigyti cheminių produktų asortimentą. Mes stengiamės kuo tiksliau išpildyti savo klientų kokybės reikalavimus bei poreikius, keliamus standartinėms cheminems žaliavoms, kurių asortimentą sudaro:

Rūgštys ir šarmai
Druskos
Tirpikliai
Bendrosios paskirties cheminės medžiagos
Specialiai pagal konkrečius reikalavimus pagaminti mišiniai
Eksploataciniai produktai
Pridėtinės vertės paslaugos (pvz., grąžinamų pakuočių tvarkymas)

Kad visada bent žingsniu lenktumėte konkurentus

Mūsų lokalios pardavimo komandos – tai regioninių rinkų ekspertai, kurie gali didžiuotis savo turimomis giliomis žiniomis apie produktus ir jų rinkas. Nuolatinių mokymų dėka mes esame pasiruošę iš anksto pranešti Jums apie būsimas rinkos tendencijas, įsigaliojančias įvairių reglamentų naujoves ir pakeitimus, o taip pat apie naujus produktus bei jų taikymo būdus tam, kad visada būtumėte bent žingsniu priekyje konkurentų atžvilgiu. Mūsų produktai ir paslaugos taikomi įvairiose srityse, įskaitant ir šias:

Cheminių medžiagų apdorojimas
Cheminių medžiagų sintetinimas
Metalų ir paviršių apdirbimas
Tekstilė ir oda
Automobilių pramonė
Aviacija
Dengiamosios medžiagos
Žemės ūkis
Spauda ir leidyba
Elektronika

Patenkinsime visus jūsų cheminių žaliavų poreikius

Mes padedame savo klientams įgyvendinti visus aktualius reglamentavimo ir saugos reikalavimų aspektus. Mūsų komandos nariai tai tarsi sąlyčio su visa pasauline mūsų organizaciją taškas, užtikrinantis prieigą prie tarptautinio cheminių žaliavų gamintojų tinklo, kurie gali patenkinti pačius įvairiausius Jūsų cheminių žaliavų poreikius. Turėdami galimybę bendradarbiauti bei palaikyti ilgalaikius ir artimus ryšius su globalia Brenntag organizacija, mūsų klientai visą dėmesį gali skirti savo verslui, būdami tikri, kad į jų užklausas bus reaguojama greitai bei siūlomi geriausi sprendimai, kurie padės sumažinti kasdienėje veikloje patiriamus sunkumus ir rizikas.

Daugiau informacijos apie konkrečius produktus, atlikę paiešką, rasite Produktų paieškoje.

Plačiau:

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva

Kontaktai

UAB "Brenntag Lietuva"

Palemono str. 171 D
LT-52107 Kaunas
LITHUANIA

Tel.: +370 37 306 140
e-mail: info@brenntag.lt