Lithuanian
English
Pусский
Polimerai

Polimerai

Termoplastikų pramonėje Brenntag polimerų padalinių komandai nėra lygių: atsidavę savo darbui ir kompetentingi darbuotojai vedami entuziazmo ir praktinių techninių žinių dirba mūsų klientų labui. Mūsų techniniai specialistai ir ekspertai dirba puoselėdami iniciatyvią, verslo kultūrą, kuri skatina personalą tapti naujovių ieškotojais ir savo sugebėjimu anksti įžvelgti būsimas rinkos tendencijas išsiskirti iš kitų. Brenntag polimerų padaliniuose kuriami novatoriški sprendimai ir idėjos kaip stiprinti produktyvų bendradarbiavimą tarp mūsų tiekėjų ir klientų bei jų sąryšį su būsimomis rinkos tendencijomis. Mūsų klientams visa tai virsta apčiuopiamais rezultatais pačiose įvairiausiose srityse, tokiose kaip:

automobilių pramonė
elektros ir elektronikos pramonė
pakavimo pramonė
buitinių prietaisų gamyba
PVC pramonė
medicina

Patikima ir saugi tiekimo grandinė

Mūsų klientams patinka, kad gali naudotis plačiu Brenntag polimerų padalinių siūlomų paslaugų ir produktų asortimentu. Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo tiekėjais, kad galėtume pasiūlyti patikimą ir saugią tiekimo grandinę bei visapusišką produktų portfelį, kurį sudaro:

Standartiniai polimerai
Aukštos kokybės plačios paskirties polimerai
Inžineriniai polimerai
Įvairūs priedai (antioksidantai, UV stabilizatoriai)
Pigmentai, liepsną slopinančios medžiagos ir kiti produktai

Brenntag polimerų padaliniai gali pasigirti artimais ir ilgalaikiais ryšiais su tiekėjais. Mes taip pat turime integruotą logistikos tinklą, kuris leidžia mums išlaikyti artimą kontaktą su savo verslo partneriais. O mūsų techniniai specialistai yra visada pasirengę išpildyti aukščiausius saugos ir pačių produktų standartus pagal REACH ir ES bei nacionalinius atskirų šalių reikalavimus.

  • automobilių pramonė
  • standartiniai polimerai
  • plačios paskirties polimerai
  • pigmentai

Pranokti partnerių lūkesčiai

Brenntag polimerų padaliniai vyraujančią iniciatyvią verslo kultūrą geba apjungti ir su komandinio darbo dvasia. Mes suprantame, kad komandinis darbas visuose mūsų po Europą išsibarsčiusiuose padaliniuose yra geriausias būdas pranokti savo partnerių lūkesčius, ypač kai jis derinamas su techninėmis žiniomis bei aukšto lygio kompetencija. Brenntag polimerų komanda siekia suvienyti savo ir klientų jėgas tam, kad galėtų dalytis su jais savo žiniomis ir šiuos verslo ryšius paversti tikra partneryste. Be to, mūsų ekspertai reguliariai lankosi įvairiose vietinėse ir regioninėse parodose taip užtikrindami, kad mūsų tarptautinis tinklas ir siūlomi cheminiai produktai neatsiliktų nuo naujausių techninių bei technologinių tendencijų.

Skiltyje Produktai rasite pagrindinius produktus, siūlomus plastmasės ir gumos pramonei.
Daugiau informacijos apie konkrečius produktus, atlikę paiešką, rasite Produktų paieškoje.

Plačiau:

Kontaktai

Kestutis Miskinis
Prekybos vadybininkas

Tel. +370 373 061 45
GSM: +370 65 639 619
e-mail: kestutis.miskinis(at)brenntag.lt

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva