Lithuanian
English
Pусский
Plovimo ir valymo priemonės

Plovimo ir valymo priemonės

Brenntag plovimo ir valymo priemonių padaliniai siūlo klientams platų aukščiausios kokybės plovimo ir valymo produktų žaliavų ir paslaugų asortimentą. Pradedant plovimo priemonėmis, skirtomis automobiliams, ir baigiant plovikliais medinėms grindims, Brenntag gali pasiūlyti visapusišką cheminių produktų liniją, kurie yra veiksmingi, saugūs ir patogūs naudotojams. Kvalifikuoti specialistai padeda mūsų partneriams įgyvendinti REACH reglamento, biocidų reglamento ir kitų aktualių norminių teisės aktų reikalavimus. Visuomet esame pasirengę patarti dėl teisės aktų techninių aspektų, jei tik mūsų klientams prireiktų papildomos pagalbos.

Rezultatas tiksliai toks, kokio Jūs pageidavote

Brenntag plovimo ir valymo priemonių padaliniuose dirba gerai motyvuota ir dinamiška pardavimo ir techninių ekspertų komanda, kuri yra neprilygstama klientų aptarnavimo srityje kiekvieną kartą, kai sulaukia užklausos ar susiduria su iššūkiu. Mūsų ekspertai dirba drauge su klientais tam, kad galutinis rezultatas būtų tiksliai toks, kokio jie pageidavo. Taip sukuriami mišiniai, tiksliai atitinkantys specifinius reikalavimus, arba pateikiami pasiūlymai receptūrų patobulinimams, kad pagaminta produkcija būtų įperkamesnė, bet jokiu būdu ne prastesnės kokybės. Mūsų pardavimų skyrių personalas turi šios pramonės šakos praktinių žinių, kurios padeda mūsų klientams neatsilikti nuo greitai rinkoje atsirandančių ir besikeičiančių tendencijų, kurti naujus ir novatoriškus produktus. Brenntag siūlo sekančius produktus:

Paviršinio aktyvumo medžiagos
Anijoninės
Nejoninės
Amfoterinės
Specialiosios paviršinio aktyvumo medžiagos

Priedai
Tirštikliai
Biocidai
Kvapiosios medžiagos
Dažikliai

Priežiūros priemonės
Grindų poliravimo dispersijos
Vaškai

  • valymo priemonės
  • plovimo priemonės
  • grindų poliravimo dispersijos

Ilgalaikių ryšių su klientais kūrimas

Visus savo pasaulinio tinklo išteklius naudojame savo klientų labui. Bendradarbiaujame su moderniu tarptautinių tiekėjų tinklu, kurie padeda apsirūpinti plačiausiu cheminių žaliavų ir produktų asortimentu, o mūsų gerai apmokyti logistikos darbuotojai yra pasirengę pasiūlyti novatoriškus ir efektyvius tiekimo sprendimus. Vietinių Brenntag padalinių personalas yra sąsajos taškas, kurio dėka pasiekiamas platus pasaulinis Brenntag tinklas. Pasitelkdami savo plačias žinias apie vietines ir regionines rinkas bei jų poreikius, kuriame ilgalaikius ryšius su klientais. Mūsų klientai gali netrukdomi sutelkti visą savo dėmesį į jų vykdomas veiklas, nes Brenntag specialistai, pildydami kiekvieną individualų kliento poreikį, parinks tinkamiausią sprendimą ir nepriekaištingai pasirūpins puikiu galutiniu rezultatu.

Pagrindinį produktų grupių sąrašą galite peržvelgti skiltyje Produktai. Daugiau informacijos apie konkrečius produktus, atlikę paiešką, rasite Produktų paieškoje.

Mes vertiname kiekvieną jūsų komentarą apie mūsų veiklos rezultatus, teikiamas paslaugas bei estetinius mūsų svetainės aspektus, todėl maloniai prašome pareikšti savo nuomonę skirtyje Atsiliepimai.

Plačiau:

Kontaktai

Inga Kemzurė
Prekybos vadybininkė

Tel. +370 37 306 144
GSM: 8-611 19 946
e-mail: inga.kemzure(at)brenntag.lt

Nuorodos
REACH Mes siekiame įgyvendinti REACH reikalavimus Plačiau
KOSMETIKAI SKIRTA TARA Mes siūlome platų dozatorių ir dangtelių pasirinkimą! Plačiau