Lithuanian
English
Pусский
Jūs esate čia:LietuvaVeiklos sritys
Medžiagotyros padalinys

Medžiagotyros padalinys

Nuo polimerų ir tepalų iki dažų ir lakų bei valymo priemonių, įrankiai, įranga ir technika, be kurių neapsieina šiuolaikinė visuomenė ir neįsivaizduojama mūsų kasdienybė, yra priklausomi nuo pagrindinių sudedamųjų komponentų ir užbaigiamųjų paviršiaus dangų, kad tinkamai tarnautų pagal savo paskirtį.
Polimerai, tepalai, dervos ir lubrikantai ir kiti pramoninės paskirties produktai neretai atlieka esminį vaidmenį technikos ir įrenginių, nuo kurių priklauso šiuolaikinė ekonomika, eksploatacijos procesuose. Tuo pačiu nuo dengiamųjų priemonių ir valymo produktų gali labai priklausyti mūsų suvokimas apie daugumą kasdienių produktų bei jų naudojimo patogumas. Brenntag gerai supranta, kad produktų sudedamosios dalys ir jų panaudojimo būdai bei galimybės gali nulemti produkto eksploatacines charakteristikas ir jo reputaciją rinkoje. Brenntag medžiagotyros padalinys  atsirado ir greitai įsitvirtino kaip partneris Nr. 1 šioje pramonės šakoje, kalbant apie verslo poreikius suprantančios, pirmaujančias pozicijas užimančios cheminių medžiagų platintojos pasirinkimą.

Brenntag medžiagotyros padalinys  yra vienas iš trijų tarptautinės kompanijos Brenntag struktūrinių padalinių šalia gyvybės mokslų (Life Science) ir aplinkosaugos (Environmental) padalinių. Šis padalinys aprėpia keletą pramonės šakų ir siekia teikti pačias geriausias paslaugas bei cheminius produktus mūsų klientams. Siūlydamas individualius sprendimus, lanksčią tiekimo grandinę ir geriausias technines žinias bei patirtį šioje pramonės šakoje, Brenntag medžiagotyros padalinys užtikrina, kad Jūsų verslas būtų sėkmingas ir išsiskirtų iš kitų šioje labai konkurencingoje ūkio šakoje.

Medžiagotyros padalinio veikla

Brenntag medžiagotyros padalinys – tai partneris, kurį renkasi klientai ir tiekėjai, veiklą vykdantys chemijos pramonės srityje. Padalinys apima valymo priemonių (Cleaning), dengiamųjų medžiagų ir statybos (Coating & Construction), standartinių chemikalų (Industrial Sales & Services)  alyvų ir tepalų (Lubricants), naftos ir dujų (Oil & Gas), polimerų (Polymers) ir gumos gaminių (Rubber) verslus. Jame dirba patyrusių pardavimo atstovų ir techninių specialistų komanda, kurie nuolat pelno geriausius reitingus savo veiklos srityse. Mes siekiame sukurti vertę kiekvienam savo klientui ir tiekėjui, nepriklausomai nuo to, kokioje verslo ar pramonės šakoje dirbama ir su kokias iššūkiais tenka susidurti. Brenntag medžiagotyros padalinys yra pasiryžęs išpildyti visus Jūsų reikalavimus ir lūkesčius, pasiūlydamas plačiausią produktų asortimentą ir pačius novatoriškiausius bei patikimiausius sprendimus.

Plačiau:

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva

Kontaktai

UAB "Brenntag Lietuva"

Palemono str. 171 D
LT-52107 Kaunas
LITHUANIA

Tel.: +370 37 306 140
e-mail: info@brenntag.lt