Lithuanian
English
Pусский
Kosmetika

Kosmetika

Brenntag kosmetikos padaliniuose dirba atsidavusi komanda, pasiryžusi ieškoti novatoriškų sprendimų. Mums pavyko pelnyti puikią profesionalų reputaciją, nes sugebame pasiūlyti naudingą, į sprendimą orientuotą pagalbą ir taip pranokti savo partnerių poreikius ir lūkesčius. O mūsų pardavimo atstovai ir techniniai specialistai yra pagarsėję savo profesiniais gabumais bei kompetencija. Moderniausiose Brenntag padalinių kosmetikos mišinių ruošimo laboratorijose mes kuriame naujoviškas, konkretiems poreikiams bei produkcijai pritaikytas receptūras ir koncepcijas, kurios padeda mūsų klientų gaminiams išsiskirti iš kitų. Siūlome visapusišką produktų ir jų sudedamųjų dalių asortimentą, įskaitant ir šiuos:

paviršinio aktyvumo medžiagos
emulsikliai
minkštikliai
natūralūs aliejai
konservantai
silikonai
UV filtrai
veikliosios medžiagos

Artimai susipažįstame su Jūsų verslo poreikiais ir jo aplinka

Partnere pasirinkus kompaiją Brenntag, Jums bus paskirtas pardavimo atstovas, kuris stengsis artimai pažinti Jūsų verslo poreikius ir jo aplinką. Mūsų patyrę vietiniai pardavimo atstovai yra tarsi vartai, vedantys į pasaulinę Brenntag organizaciją. Mūsų specialistų komanda gali naudotis visais mūsų pasaulinės tiekimo grandinės privalumais ir produktų asortimentu tam, kad surastų geriausią Jūsų verslo problemų sprendimo būdą. Mūsų klientai ir tiekėjai yra glaudžiai susieti su organizacija, kuri turi tvirtas pozicijas visų Europos šalių rinkose. O taip pat mūsų partneriai ir klientai turi galimybę naudotis ir lokaliomis mūsų personalo kompetencijomis, patirtimi, žiniomis bei gebėjimu greitai reaguoti į bet kokio pobūdžio užklausas, susijusias su tokiomis produktų grupėmis kaip:

odos ir plaukų priežiūros priemonės
apsaugos nuo saulės priemonės
vonios ir kūno priežiūros priemonės
dekoratyvinė kosmetika
burnos priežiūros priemonės

Nuolat akylai stebime, kas vyksta pramonės šakos rinkoje

Turint omenyje šiuolaikinę kosmetikos priemonių gausą, saugos ir techniniai standartai tampa vis svarbesniu klausimu šioje srityje. Brenntag kosmetikos padaliniai glaudžiai bendradarbiauja su tiekėjais, užtikrindami, kad mūsų siūlomi ingredientai būtų saugūs ir patikimi, o visa mūsų tiekimo grandinė būtų skaidri. Mes padėsime jums išpildyti griežčiausius reikalavimus ir norminių teisės aktų nuostatas, galiojančias šioje pramonės šakoje. Mūsų rinkos ekspertai nuolat akylai stebi, kas vyksta kosmetikos pramonės šakoje tam, kad jūs visada galėtumėte būti žingsniu priekyje inovatyvių produktų ir naujai atsirandančių šios pramonės šakos tendencijų kontekste bei suteikia prieigą prie mūsų sukauptų šios veiklos sferos techninių žinių, o taip pat gausios ir siūlomų produktų linijos.

Taip pat siūlome susipažinti su kosmetikos pakuotėmis, kur rasite platų pakuočių, įvairių priedų bei taros, naudojamų kosmetikos, farmacijos ir buitinės chemijos produktams, pasirinkimą.

Daugiau informacijos apie konkrečius produktus, atlikę paiešką, rasite Produktų paieškoje.

Mes vertiname kiekvieną jūsų komentarą apie mūsų veiklos rezultatus, teikiamas paslaugas bei estetinius mūsų svetainės aspektus, todėl maloniai prašome pareikšti savo nuomonę skirtyje Atsiliepimai.

Plačiau:

Kontaktai

Inga Kemzurė
Prekybos vadybininkė

Tel. +370 37 306 144
GSM: 8-611 19 946
e-mail: inga.kemzure(at)brenntag.lt

Nuorodos
REACH Mes siekiame įgyvendinti REACH reikalavimus Plačiau
KOSMETIKAI SKIRTA TARA Mes siūlome platų dozatorių ir dangtelių pasirinkimą! Plačiau