Lithuanian
English
Pусский
Jūs esate čia:LietuvaVeiklos sritys
Gyvybės mokslas

Gyvybės mokslas

Pradedant maisto gamyba, kuris yra gyvybiškai svarbus maisto medžiagų ir energijos šaltinis, baigiant medikamentais, skirtais ligoms gydyti ir visų mūsų gerai sveikatos būklei palaikyti, gyvybės mokslų srityje veiklą vykdančios įmonės gamina produktus ir teikia paslaugas, kurie turi didžiulę reikšmę šių laikų modriajai visuomenei.

Brenntag labai gerai supranta, kaip svarbu užtikrinti, jog šių sričių produktai būtų gaminami, pasitelkiant pačios aukščiausios kokybės ir efektyviausius produktus iš siūlomų rinkoje. Laikui bėgant, Brenntag gyvybės mokslų padalinys įsitvirtino kaip stirpus specializuotų cheminių žaliavų ir paslaugų tiekėjas bei įmonių, dirbančių gyvybės mokslo srityse partneris, kurio siūlomi produktai turi neatsiejamos reikšmės gamintojų veiklos rezultatams šioje srityje.

Brenntag gyvybės mokslų padalinio veikla apima įvairias verslo šakas ir siūlo klientams aukštos kokybės ingredientus, individualius bei lanksčius tiekimo grandinės sprendimus, neprilygstamas technines ir rinkos žinias bei patirtį. Partnerystė su Brenntag gyvybės mokslų padaliniu, šalia kurio veiklą vydo dar du – medžiagotyros (Material Science) ir aplinkosaugos (Environmental) – reiškia, kad Jūsų įmonė lygiuojasi į tikrą šios srities lyderę, aktyviai vykdančią cheminių žaliavų platinimo veiklą Europos šalių rinkose bei suprantančią, kaip svarbu visada būti vienu žingsniu priekyje augančiose ekonomikose.

Gyvybės mokslų padalinio veikla

Brenntag – tai cheminių žaliavų platintoja, kurią renkasi įmonės ir tiekėjai, vykdantys veiklą specializuotų cheminių produktų pramonės šakose. Brenntag gyvybės mokslų padalinys apima mūsų žymiuosius Maisto ir Mitybos (Food & Nutrition), Pašarų (Animal Nutrition), Kosmetikos ir Farmacijos padalinius.

Brenntag gyvybės mokslų padalinyje dirba patyrusių pardavimo atstovų ir techninių specialistų komanda, kurie nuolat pelno geriausius reitingus savo veiklos ir profesionalaus aptarnavimo srityse. Mes siekiame sukurti vertę kiekvienam savo klientui ir tiekėjui, nepriklausomai nuo to, kokioje verslo ar pramonės šakoje dirbama ir su kokias iššūkiais tenka susidurti. Brenntag gyvybės mokslų padalinys yra pasiryžęs išpildyti visus Jūsų reikalavimus ir lūkesčius, pasiūlydamas plačiausią produktų asortimentą ir pačius novatoriškiausius bei patikimiausius sprendimus.

Plačiau:

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva

Kontaktai

UAB "Brenntag Lietuva"

Palemono str. 171 D
LT-52107 Kaunas
LITHUANIA

Tel.: +370 37 306 140
e-mail: info@brenntag.lt