Lithuanian
English
Pусский
Guma

Gumos gaminiai

Brenntag gumos gaminių (Rubber) padalinys savo partneriams siūlo tokio lygio kompetencijas ir klientų aptarnavimą, į kuriuos retas konkurentas galėtų lygiuotis. Brenntag gumos gaminių (Rubber) padalinyje dirbantys techniniai specialistai ir pardavimo atstovai yra pasirengę kruopščiai analizuoti Jūsų poreikius ir nusiteikę glaudžiai su Jumis bendradarbiauti, kad rastų tinkamiausią sprendimą iššūkiuose, susijusiuose su pačiais produktais ir apdorojimu iki tiekimo, gabenimo ir pakavimo klausimų. Mūsų siūlomi produktai ir paslaugos apima įvairiausios paskirties elastomerus, užpildus, plastifikatorius ir „sausuosius“ skysčius, kurie naudojami:

padangoms
gumos mišiniams
bendrosios paskirties gumos gaminiams
latekso gaminiams
medicininės paskirties dalims
vamzdžiams ir žarnoms
sandariklių ir tarpinių gamyboje
laidų ir kabelių gamyboje

Kad visada vienu žingsniu lenktumėte rinkos tendencijas

Pasirinkę tarptautinę kompaniją Brenntag savo cheminių žaliavų tiekėja, Jūs turėsite galimybę pasinaudoti mūsų komandos patirtimi ir išprusimu bei gausiomis žiniomis apie cheminius produktus ir jų rinkos naujoves. Mūsų komandos nariai turi sukaupę daugybę metų patirties šioje srityje, tad padės Jums visuomet vienu žingsniu lenkti rinkos tendencijas inovatyvių produktų, būsimų rinkos pokyčių ir naujausių šios pramonės išradimų atžvilgiu. Brenntag gumos gaminių (Rubber) padalinys taip pat padeda savo partneriams atitikti ir išpildyti griežčiausių techninių, kokybės ir saugos standartų reikalavimus, ir, glaudžiai bendradarbiaudami, padeda įgyvendinti visas REACH ir kitų aktualių šios srities norminių teisės aktų nuostatas.

  • padangoms
  • gumos mišiniams
  • gumos gaminiams
  • padangoms

Filosofija „veikti lokaliai, mąstyti globaliai”

Mūsų techniniai specialistai ir pardavimo atstovai yra sąlyčio taškas, per kurį patenkama į pasaulinę Brenntag organizaciją. Taip Jūsų įmonei užtikrinama galimybė rinktis iš tikrai didžiulės produktų ir paslaugų įvairovės. Brenntag gumos gaminių (Rubber) padalinys vadovaujasi filosofija  „veikti lokaliai, mąstyti globaliai”, kuri reiškia, kad mūsų komandos nariai yra skatinami tapti ekspertais savo vietiniame regione. Bet tuo pačiu jie turi galimybę naudotis mūsų plačiu tarptautiniu tinklu. Mūsų specialistai gali greitai reaguoti į atsiradusius klientų poreikius ir kartu pasiūlyti geriausius logistikos, techninius ir tiekimo grandinės sprendimus bet kurioje Europos šalyje.

Skiltyje Produktai rasite pagrindinius produktus, siūlomus plastmasės ir gumos pramonei.
Daugiau informacijos apie konkrečius produktus, atlikę paiešką, rasite Produktų paieškoje.

Plačiau:

Kontaktai

Kestutis Miskinis
Prekybos vadybininkas

Tel. +370 373 061 45
GSM: +370 65 639 619
e-mail: kestutis.miskinis(at)brenntag.lt

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva