Lithuanian
English
Pусский
Металообработка

Metalo apdirbimo pramonė

Mes siūlome platų standartinių ir specialių cheminių medžiagų pasirinkimą plieno, valcavimo, kalimo, galvanizavimo gamykloms, liejykloms, o taip pat ir automobilių bei automatizuotų įrenginių pramonei.

Su metalo apdirbimui siūlomų produktų asortimentu galite susipažinti skyriuje Produktai. Išplėstinėje Produktų paieškoje rasite išsamią techninę informaciją apie siūlomas žaliavas bei Jus dominančius produktus.

Skyriuje Tiekėjai galite rasti trumpą informaciją apie svarbiausius šios srities cheminių žaliavų gamintojus bei nuorodas į jų interneto svetaines.

Mes vertiname Jūsų pastabas ir nuomonę apie mūsų interneto svetainę. Kviečiame pareikšti savo nuomonę skyriuje Atsiliepimai.


METALO APDOROJIMAS

Anodai (cinko, nikelio, sidabro)Rūgštys (boro, azoto, fosforo, druskos, sieros) Šarmai (natrio hidroksidas, kalio hidroksidas)Druskos (chromo rūgšties anhidrido, nikelio chlorido, kalio chlorido, cinko chlorido, natrio metabisulfito, cinko sulfato, nikelio sulfato)Tepalai kalybos pramonei ir besiūliams vamzdžiamsPagalbiniai preparatai galvanizavimo vonioms (aukštai temperatūrai atsparūs grafitiniai ir negrafitiniai tepalai stūmokliams, inhibitoriai, balikliai, poliruokliai, ir kt.)Aukštai temperatūrai atsparūs grafitiniai ir negrafitiniai tepalaiDervos ir kietikliai liejininkysteiEkologiški priedai nerūdijančio plieno apdirbimui (be azoto rūgšties arba nitratų)Tirpikliai (alkoholiniai)Tirpikliai metalo elementų nuriebinimui DOWCLENE ™ tirpiklis (nuriebinantis metalo elementus)SAFE-TAINER ™ sistema, skirta saugiam ir efektyviam organinių tirpiklių naudojimuiKorozijos inhibitoriai Biocidai aušinimo emulsijai

Aplankykite skyrių Taikymo sritys, kuriame rasite informacijos apie plačias produktų naudojimo galimybes metalų apdirbimo pramonėje.

Laukiame Jūsų užklausimų!

Больше информации:

Kонтакт

Gitana Stančikienė
Менеджер по продуктам

Tel. +370 37 306 142
GSM: 8-612 46 629
e-mai: gitana.stancikiene(at)brenntag.lt

Cвязи
REACH Brenntag принимает активное участье в программе REACH больше