Lithuanian
English
Pусский
Vertybės

UAB „Brenntag Lietuva“ yra plataus asortimento standartinių ir specialių chemikalų, plastikų, gumos ir įvairios paskirties pakavimo medžiagų platintoja.

Esame įsitikinę, kad mūsų klientų sėkmė ir mūsų tiekėjų pasitikėjimas yra esminiai mūsų įmonės klestėjimo veiksniai. Todėl savo įmonės ateitį ketiname grįsti partnerystės santykiais su visais mūsų klientais ir tiekėjais, kad mūsų glaudus bendradarbiavimas būtų naudingas kiekvienam partneriui.  

Mes siekiame išlaikyti bei stiprinti pirmaujančią cheminių medžiagų platintojos poziciją Lietuvos rinkoje, teikdami paslaugas palankiausiomis, geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkančiomis kainomis rinkoje.

Cheminių produktų platinimo veiklą vykdome laikydamiesi visų teisinių nuostatų, atitinkamų verslo standartų bei patikimai vykdydami prisiimtus įsipareigojimus.

Suvokdami pavojus, susijusius su prekyba chemikalais, dedame visas reikiamas pastangas, siekdami užtikrinti, kad cheminių medžiagų transportavimas, laikymas ir fasavimas  bei kita su mūsų verslu susijusi veikla būtų vykdoma laikantis visų būtinų prevencinių priemonių.

Mes rūpinamės natūralia aplinka, todėl nuolat stebime, kokį poveikį mūsų vykdoma veikla turi aplinkai bei imamės visų būtinų priemonių, kad užkirstume kelią bet kokiam neigiamam poveikiui. Be to, remiame ekologines iniciatyvas iri dalyvaujame programose, kuriomis siekiama gerinti natūralios aplinkos būklę.

Vykdydami kruopščią atranką, mokymus ir įdiegę motyvuojančią atlygio sistemą siekiame sukurti ir išlaikyti kompetentingų, patikimų ir atsidavusių darbuotojų komandą, kuriai suteikiame puikias darbo sąlygas, veiksmingą socialinės paramos sistemą ir nuolatinę darbo vietą.

Siekdami nuolat gerinti savo paslaugų kokybę ir kurti patogią darbo aplinką savo klientams, nuolat vystome ir modernizuojame logistikos ir techninę įmonės infrastruktūrą, apgalvotai investuodami į visas pagrindines verslo šakas.

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva

Kontaktai

UAB "Brenntag Lietuva"

Palemono str. 171 D
LT-52107 Kaunas
LITHUANIA

Tel.: +370 37 306 140
e-mail: info@brenntag.lt

nuorodos
REACH Mes siekiame įgyvendinti REACH reikalavimus Plačiau