Lithuanian
English
Pусский
Kompanijos istorija

UAB „Brenntag Lietuva“ kompanijos istorija prasidėjo 1997 m., kai Klaipėdoje buvo įkurta UAB "IXOLITA", kurios veikla buvo didmeninė prekyba cheminiais produktais. Užmezgusi glaudų bendradarbiavimą su chemines žaliavas įvairioms pramonės šakoms tiekiančia Lenkijos bendrove „Ixochem“, jau po metų, 1998 – aisiais, UAB „IXOLITA“ prisijungė prie šios kompanijos.

„Ixochem“ savo ruožtu jau buvo pradėjusi bendrą veiklą su didžiausia Austrijos cheminių žaliavų tiekėja bendrove „Neuber GmbH“, turinčia daugiau kaip 100 metų prekybos cheminiais produktais patirtį. 1999 m. šią kompaniją kartu su jai priklausančia lietuviškąja „IXOLITA“ įsigijo vokiečių koncernas Brenntag AG, kartu tapdamas šių kompanijų savininku bei akcininku.

UAB „IXOLITA“ tapo UAB „Brenntag Lietuva“. Kartu su SIA „Brenntag Latvia“, kurios akcijas taip pat valdo „Brenntag Polska“ Sp. z.o.o., priklausanti Brenntag Centrinės ir Rytų Europos įmonių grupei „Brenntag CEE GmbH“, šiandien UAB „Brenntag Lietuva“ sėkmingai vykdo veiklą Pabaltijo regione bei nuolat plečiasi.
UAB „Brenntag Lietuva“ įsikūrusi Kaune, chemines žaliavas tiekia ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninėms Baltarusijos ir Kaliningrado rinkoms bei itin glaudžiai bendradarbiauja su Latvijoje ir Lenkijoje įsikūrusiomis „Brenntag“ grupės įmonėmis.

Šiuo metu „Brenntag Group“, sukaupusi daugiau kaip 130 metų darbo patirtį, yra chemikalų platinimo bei logistikos lyderė Centrinėje, Rytų ir Šiaurės Europoje, trečia pagal dydį tiekėja Šiaurės Amerikoje ir rinkos lyderė Lotynų Amerikoje, turinti savo padalinius pramoniniuose pasaulio regionuose daugiau kaip 57 šalyse.

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva

Kontaktai

UAB "Brenntag Lietuva"

Palemono str. 171 D
LT-52107 Kaunas
LITHUANIA

Tel.: +370 37 306 140
e-mail: info@brenntag.lt

nuorodos
REACH Mes siekiame įgyvendinti REACH reikalavimus Plačiau