Lithuanian
English
Pусский
Brenntag pasaulyje

Brenntag – pasaulinio masto bendrovė

Brenntag yra pasaulinės rinkos lyderis plataus asortimento cheminių žaliavų distribucijos srityje (remiantis naujausiais rinkos duomenimis). Būdamas tarpininku tarp cheminių medžiagų gamintojų ir cheminių žaliavų vartotojų, pasauliniu lygiu Brenntag teikia pramoninių ir specializuotų chemikalų distribucijos sprendimus „verslas verslui“ principu. Galėdama pasiūlyti daugiau nei 10 000 gaminių bei turėdama didelę tiekėjų bazę, Brenntag įmonių grupė suteikia „vieno langelio“ principo apsipirkimo galimybę daugiau kaip 150 000 klientų. Be to, papildomai siūlomos pridėtinės vertės paslaugos, apimančios savalaikį tiekimą, miškinių gamybą, receptūrų kūrimą, perpakavimą, atsargų valdymą, grąžintinos taros sistemą bei technines paslaugas.

Brenntag būstinė įsikūrusi Vokietijos mieste Mülheim, aikštėje, kurios pavadinimas buvo oficialiai pakeistas 2002 m. kovo 14 d. į Stinnes Platz. Ji taip pavadinta Stinnes šeimos garbei už jos nuopelnus šiam miestui. Apie Stinnes šeimos ir Brenntag ryšius plačiau galite paskaityti Istorijos skyrelyje.

Brenntag grupė pasaulyje jungia daugiau nei 400 padalinių daugiau nei 60 šalių. Mūsų distribucijos centrai yra vieni moderniausių tokio pobūdžio centrų Europoje ir Šiaurės Amerikoje. Jie atitinka aukščiausius aplinkos apsaugos, darbo ir atliekamų operacijų saugumo standartus. Mūsų techniniai standartai apima: vakuumu tikrinamus dvisienius rezervuarus, palaikančius reikiamas priešgaisrinio vandens atsargas, valymo įrenginius išmetamam ir perdirbtam orui bei dujų recirkuliacinę sistemą cisternoms pildyti. Brenntag turi sunkvežimių su cisternomis parką. Jie įrengti pagal aukščiausius standartus, kad būtų užtikrintas saugus chemikalų pervežimas sausumos keliais. Įmonės logistikos centras užtikrina racionalų maršrutų ir mūsų sunkvežimių tvarkaraščių planavimą. Mūsų logistikos naujovės ir saugumo standartai diegiami visuose Brenntag padaliniuose visoje Europoje ir kituose žemynuose. Todėl Brenntag yra patikimas savo tiekėjų ir klientų visame pasaulyje partneris.
Daugiau informacijos apie Brenntag grupę rasite Brenntag oficialiajame tinklalapyje www.brenntag.com.

Brenntag Baltijos šalyse

Brenntag Latvia
Brenntag Lietuva

Kontaktai

UAB "Brenntag Lietuva"

Palemono str. 171 D
LT-52107 Kaunas
LITHUANIA

Tel.: +370 37 306 140
e-mail: info@brenntag.lt